Okna PCV | Okna aluminiowe | Okna dachowe | Drzwi | Parapety | Bramy garażowe | Systemy zaciemniania

Wybór języka

Infolinia: +48 502-312-197

Okna PCV

Najlepsze produkty - nowoczesne technologie

Oferowane przez nas okna i drzwi PCV są wykonywane pod indywidualne zamówienie klienta w kilku systemach. Są to jedne z najbardziej zaawansowanych technicznie systemów okien PCV w Europie posiadające Aprobatę Techniczną ITB oraz ocenę higieniczną PZH.

Unikalne cechymateriału PCV oferują najlepszą jakość, bardzo wysoką funkcjonalność oraz świetną izolacyjność cieplną oraz akustyczną jak również szereg innych opcji umożliwiającychindywidualne kształtowanie wyglądu okna.

Profile nie zawierają substancji toksycznych takich jak ołów, są produkowane z wysoko udarowego, nie spienionego PCV co pozwala na zachowanie idealnego białego koloru na długie lata eksploatacji.

Wszystkie nasze okna wyposażone są w najwyższej jakości okucia firm MACO i SIEGENIA, szyby zespolone typu: thermofloat, pakiety dwu, trzy a nawet cztero szybowe, antywłamaniowe, ornamentowe, refleksyjne, ze szprosami i ciepłą ramką wg indywidualnych życzeń klientów.

Nasze okna charakteryzuje:

 

 • Wysoka jakość wykonania
 • Idealna ochrona akustyczna
 • Idealna ochrona termiczna
 • Bezpieczeństwo
 • Łatwość w konserwacji

Okna Ekologiczne

Bądź przyjacielem Naszej Ziemi

Oferujemy Państwu nowoczesne okna w których plastik użyty do produkcji profili pozbawiony jest kadmu i ołowiu, który w starych profilach był używany do stabilizacji koloru. Zastąpiliśmy go zupełnie nieszkodliwymi związkami wapna i cynku.

Nasze okna nie wydzielają żadnych szkodliwych substancji i dlatego nadają się do stosowania w budynkach mieszkalnych, obiektach służby zdrowia, oświaty, w pomieszczeniach dla alergików i astmatyków.
Okna jakie produkujemy są przyjemne dla naszego organizmu oraz środowiska naturalnego i podlegają 100% owej utylizacji.

 

 

Piątek, 19.10.2012

Okna Passiv-line ULTRA

Dzięki innowacyjnemu podejściu w oknie Passiv-line ULTRA uzyskano rewolucyjny współczynnik przewodnictwa okna referencyjnego Uw=0,5 (W/m2K)

W tym systemie zastosowano rozwiązanie techniczne polegające na wklejeniu szyb o współczynniku Ug=0,3 (W/m2K) . Natomiast w profilach zamiast wzmocnień zastosowano termoplastyczne wkładki wzmocnione włóknem szklanym z tworzywa o nazwie Ultradur High Speed firmy BASF oraz wypełnienie komór pianą poliuretanową.

Jest to doskonałe rozwiązanie do domów energooszczędnych i pasywnych.

Korzyści zastosowania tego produktu:

 • Energooszczędność- czyli znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania,
 • zdecydowanie lepsza termoizolacja,
 • lepsza izolacyjność akustyczna dzięki w klejonej szybie i potrójnemu zestawowi uszczelek, Okna Passiv-line PLUS

Okno Passiv-line PLUS

Charakteryzuje się wysoką izolacyjnością cieplną w dobrej cenie. Przy zastosowaniu szyby z argonem Ug=0,5 W/m2K, okno o wymiarach referencyjnych uzyskuje współczynnik przenikania ciepła Uw=0,7 W/m2K.

Innowacyjność tego produktu polega na zastosowaniu piany poliuretanowej, kształtek styropianowych w komorach profili.

Niekonwencjonalność ukazuje nam również zastosowanie wkładki izolującej wkład szybowy wykonanej z taśmy PES.

Jest to doskonałe rozwiązanie do domów energooszczędnych i pasywnych.

Korzyści zastosowania tego produktu:

 • Energooszczędność- czyli znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania zdecydowanie lepsza termoizolacja,
 • lepsza izolacyjność akustyczna dzięki potrójnemu zestawowi uszczelek

Okna PCV Ideal 8000

Okna te są stworzone na bazie systemu Ideal 8000 w którym położono duży nacisk na redukcję parametrów cieplnych. Możliwe było to dzięki zwiększeniu w tym systemie głębokości zabudowy profili do 85mm, sześciokomorowej budowie kształtowników oraz systemowi trzech uszczelek. Okna wyposażone są w standardzie w pakiet trzy szybowy o szerokości 48mm. Zastosowany potrójny zestaw uszczelek poza polepszeniem termiki okien wpływa również na poprawę ich izolacyjności akustycznej. Dzięki wydzieleniu przez trzecią uszczelkę tzw. suchej komory w której pracują okucia, zwiększa się natomiast żywotność i trwałość mechanizmów okuciowych. Okna Ideal 8000 w kolorze białym wyposażone są w szarą uszczelkę, a w oknach okleinowanych w uszczelkę czarną.

Okna PCV Brugmann Classic i Brugmann Rondo

Produkt ten zapewnia użytkownikom trwałość, funkcjonalność oraz bardzo wysokie parametry techniczne i termoizolacyjne. Charakteryzuje się wizualną klasyką popularną wśród klientów. Pięciokomorowy profil o głębokości zabudowy 73mm wraz z dwiema uszczelkami zapobiegają powstawaniu mostków cieplnych, a tym samym wpływają na wyraźną redukcję kosztów energii. Dodatkowo duże komory wewnętrzne i kształtowniki stalowe ze stali ocynkowanej zapewniają doskonałą stabilność i niezawodne działanie. Bruegmann Classic sprosta wysokim wymaganiom każdego użytkownika okien.

Zastosowania wysokiej jakości PVC powoduje łatwość konserwacji, utrzymania czystości oraz długą i niezmienną żywotność okna.

Okna PCV Aluplast 4000 Classic Basic i 4000 Rondo

Aluplast AS 4000 Classic to produkt , który dowodzi że to co klasyczne może być modne, nowoczesne i praktyczne. Dodatkowym atutem jest dobry stosunek ceny do użyteczności okien, bezproblemowa eksploatacja i dobry wygląd przez wiele lat.

Okno jest stworzone na bazie profilu Ideal 4000 (Aluplast) o szerokości 70 mm. Pięciokomorowa budowa zapewnia wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną.

Corona CT 70 Cava NOWOCZEŚNIE.

Lekko podcięta geometria skrzydła umożliwia uzyskanie optycznego podziału skrzydła i ramy, która podkreśla atrakcyjność i lekkość konstrukcji okna. Mało widoczne uszczelki oraz głęboko osadzona krawędź szyby sprawiają, że profile okienne są odbierane jako jeszcze węższe.

System z tworzywa sztucznego Corona CT 70 Cava z uszczelką przylgową wykonano w technologii 5-cio komorowej. System ten odznacza się przede wszystkim doskonałymi własnościami ciepłochronnymi przy stosunkowo wąskiej zewnętrznej szerokości profilu oraz trzema niepowtarzalnymi wariantami skrzydła okiennego. Włączenie tego systemu do koncepcji kolorystycznej Corona daje możliwość wyboru ponad 20 oklein jedno- lub dwustronnych, od reprodukcji różnych gatunków drewna po kolorystykę uniwersalną.

schucoCorona CT 70 Cava na jeden rzut oka:

 • Podstawowa głębokość profilu 70 mm
 • Wąska widoczna część ramy. W standardowych kombinacjach profili ościeżnica/ skrzydło 120mm
 • Łatwo wpadające w oko kontury o delikatnie podkreślonym kształcie i załamaniach na widocznych powierzchniach profilu
 • Innowacyjny wzór geometryczny skrzydła półzlicowanego (forma wklęsła)
 • Wykorzystanie różnego typu listew przyszybowych o atrakcyjnym wzornictwie umożliwia dopasowanie okna do gustu lub stylu wnętrza. Możliwe są różne warianty od okien nowoczesnych po zachowujące wcześniejszy styl architektoniczny
 • Optymalny stosunek właściwości ciepłochronnych i sztywności
 • Nowoczesne jasno-szare uszczelki EPDM w białych profilach, czarne uszczelki EPDM w profilach okleinowanych
 • W zależności od kombinacji profili oraz rodzaju przeszklenia można osiągnąć wysoką wartość okna
 • W zależności od wyboru profilu oraz rodzaju przeszklenia można osiągnąć wartości tłumienia dźwięku do klasy 5 (SSK - klasyfikacja tłumienia dźwięku)

 

 

Okna Color FULL

Color FullJest innowacyjnym i nowoczesnym rozwiązaniem dla klientów, którzy chcieliby mieć okna drewniane, ale w cenie plastikowych. Firma OKNOPLAST wychodzi tutaj na potrzeby tych klientów oferując im folię drewnopodobną, która ma jednolity kolor i strukturę na całej powierzchni okna łącznie z wewnętrznymi elementami widocznymi po całkowitym otwarciu. Dostępna jest ona w systemie Platinium Evolution2 w trzech standardowych kolorach: orzech, winchester i złoty dąb.

 

KONCEPT

KonceptJest podstawowym, funkcjonalnym i klasycznym produktem na każdą kieszeń.

Charakteryzuje się nowoczesnym pięciokomorowym systemem profili o szerokości zabudowy 70mm klasy A o ściankach zewnętrznych grubości 3mm co gwarantuje większą stabilność i trwałość okien ((wykonane z ocynkowanej stali, o odpowiedniej geometrii i grubości (minimum 1,5 mm)), a także zwiększoną ochronę przed hałasem ((Rw (dB) = 33 (-1, -5)) i zmianami temperatur (Uw = od 1,19 W/m2K). Zespolona 1,0 o współczynniku przenikania ciepła Ug=1,0W/m²K, która w odpowiedniej opcji przeszklenia może być hartowana. Istnieje możliwość wyboru spośród 3 rodzajów kształtów listew przyszybowych: Standard (prosta), ART (zaokrąglona), Ozdobna (faliście zaokrąglona).

 

PLATINIUM EVOLUTION2

Platinium evolution 2To połączenie elegancji, piękna i funkcjonalności energooszczędnego rozwiązania, które daje klientowi komfort użytkowania oraz niskie rachunki za ogrzewanie.

Zaokrąglony od wewnątrz kształt 6-komorowego profilu o szerokości zabudowy 70 mm klasy A i ściankach 3mm grubości, potrójnym pakietem szybowym 4 Xglass 4/18/3/16/3 o wysokich parametrach termoizolacyjnych Ug=0,5W/m²K w standardzie, wzmocnionym profilu z pięciokrotnie giętej w skrzydle, wykonanej ze stali ocynkowanej i zamkniętej w ramie o grubości do 1,75 mm zapewniają odpowiednią sztywność i trwałość okien. Tylko w tym systemie istnieje możliwość zastosowania funkcji Color FULL w trzech standardowych kolorach: orzech, winchester i złoty dąb.

WINERGETIC PREMIUM

winegretic premiumJest produktem o autorskim kształcie dostępnym wyłącznie w firmie OKNOPLAST i rozwiązaniem dla domów energooszczędnych (Uf<1,0 W/m2K).

Cechuje się on: 7-komorowym system profili, klasa A o szerokości zabudowy 82 mm, o zaokrąglonym na zewnątrz kształcie, potrójny pakiet szybowym 4/18/3/16/3 o wysokich parametrach termoizolacyjnych, Ug=0,5W/m2K z możliwością hartowania od szerokości szyby 1200 mm i powierzchni do 2 m2 w standardzie, możliwością zastosowania dwóch rodzajów wzmocnienia tradycyjnego ze stali oraz wzmocnienia termicznego profilu SpaceBlock zaprojektowane przez OKNOPLAST. Ten innowacyjny system składa się z dwóch barier termicznych – wykonanej z aerożelu i zastosowanej w ramie oraz z pianki poliuretanowej (PUR) zastosowanej w skrzydle. – w systemie WINERGETIC PREMIUM PASSIVE.

Opcjonalnie do wyboru w tych systemach: niewidoczne zawiasy Invisso, okucia antywłamaniowe w klasie WK1 i WK2, trójkomorowy pakiet szybowy o Ug=0,4, wypełniony argonem, pozwalający obniżyć współczynnik przenikalności cieplnej dla całego okna do poziomu Uw=0,7 W/m2K lub trójkomorowy pakiet szybowy o Ug=0,3, wypełniony kryptonem, pozwalający obniżyć współczynnik przenikalności cieplnej dla całego okna do poziomu Uw=0,6 W/m2K – zastosowanie do okien pasywnych, możliwość zastosowania najcieplejszej ramki Warmatec pozwalającej na obniżenie współczynnika przenikalności cieplnej okna Uw o ok. 0,1 W/m2K.

Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem:

Telefon: +48 502 312 197

Używamy cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Polityka Prywatności

Info