Rolety


W naszej ofercie znajdują się również, uznane w Europie systemy rolet zewnętrznych odpowiednie do nowopowstałych jak i istniejących obiektów doskon ...

Rolety

W naszej ofercie znajdują się również, uznane w Europie systemy rolet zewnętrznych


Tak więc obecnie jest to najbardziej skuteczna metoda zewnętrznego zabezpieczenia okien i drzwi. Rolety aluminiowe cieszą się od wielu lat dużą popularnością ze względu na możliwość montażu w nowym, jak i istniejącym budownictwie. Oprócz swoich głównychzastosowań czyli zabezpieczeniem przed włamaniem są stosowane także do polepszeń warunków energo cieplnych. Rolety zewnętrzne dodatkowo skutecznie chronią pomieszczenia domu w letnie upalne dni przed nadmierną ilością promieni słonecznych,w zimowe mroźne dni przed zbytnią utratą ciepła, wzdłuż ruchliwych ulic przed nadmiernym hałasem.

Dziś najwyższej jakości rolety zewnętrzne wykonywane z nowoczesnych komponentów PORTOS I OKNOPLAST zapewniają nam:

  • ochronę przed niepożądanym wzrokiem
  • ochronę termiczną, przed zimnem oraz słońcem
  • ochronę przed owadami
  • ochronę akustyczną
  • ochronę przed czynnikami atmosferycznymi
  • zabezpieczenie przed włamaniem

Najczęściej stosowane rodzaje rolet

Roleta zewnętrzna.

Najczęściej stosowana w istniejących budynkach, doskonale sprawdza się też w obiektach nowo powstałych. Montowana na ścianie zewnętrznej lub pod nadprożem.

Roleta podtynkowa.

Szczególnie polecana w powstających budynkach, gdyż jej konstrukcja pozwala na ukrycie jej w ociepleniu. Montowana w uprzednio przygotowanym nadprożu lub do przygotowanego poszerzenia nad oknem.

Roleta nasadkowa.

Przeznaczona do powstających budowli, jej skrzynka została tak zbudowana by można było zabudować jej przód i tył. Montowana do ramy

Rolety zewnętrzne – Wałbrzych, Jelenia Góra

Szukasz rozwiązania, które pozwoli osłonić wnętrze Twojego domu przed ciekawskimi spojrzeniami, zwiększy bezpieczeństwo domowników i komfort termiczny o każdej porze roku? Odwiedź nasz salon w Kamiennej Górze (idealny dojazd z Wałbrzycha i Jeleniej Góry). Atrakcyjna oferta i fachowe doradztwo to nasze największe atuty!