Okna PCV | Okna aluminiowe | Okna dachowe | Drzwi | Parapety | Bramy garażowe | Systemy zaciemniania

Wybór języka

Infolinia: +48 502-312-197

SlidePro - kolejna premiera marki WIŚNIOWSKI

wisniowski

Dynamiczny rozwój technologii produkcji paneli o budowie warstwowej, a także udoskonalenia procesów produkcyjnych bram przemysłowych, zaowocowało wprowadzeniem na rynek innowacyjnego rozwiązania w zakresie konstrukcji podwieszano przesuwnych – bramy SlidePro.

Sprawdzona konstrukcja bram w zmodyfikowanej wersji została dostosowana do nowego typu skrzydła wykonywanego z paneli do produkcji skrzydeł bram segmentowych. Dzięki temu SlidePro uzyskała wyjątkowe walory estetyczne, wyższe parametry wytrzymałościowe konstrukcji oraz bardzo dobry współczynnik termoizolacji.

Praktyczna funkcjonalność bramy SlidePro wynika z ograniczenia do minimum elementów, które oprócz zapewnienia nieskomplikowanego montażu ułatwi swobodną i bezawaryjną prace bramy. Możliwość montażu do sufitu bądź nadproża czyni bramę uniwersalną pod względem zastosowania. Podobnie jak inne typy bram o konstrukcji podwieszano przesuwnej, SlidePro może być wykonana w wersji jedno-, lub dwuskrzydłowej.

Zastosowanie paneli z przetłoczeniem V w kolorze RAL 9006 z możliwością malowania strukturalnego w dowolnym kolorze z palety RAL (od wewnątrz kolor zbliżony do RAL 9002) nadają stylistyce bramy SlidePro minimalistycznego charakteru. Idealnie dopracowane detale konstrukcji i płaszcza potęgują wrażenie jednolitego wyglądu, dzięki czemu bramy te doskonale odnajdą się w nowoczesnych przestrzeniach.

Budowa płaszcza z paneli ocieplonych termoizolacyjną pianką w połączeniu z systemem uszczelnień na całym obwodzie zapewnia bramie świetne parametry przenikalności cieplnej, osiągając wartość na poziomie nawet U=1,97 [W/m2xK], co potwierdzają badania Instytutu Techniki Budowlanej.

Brama SlidePro została także poddana innym badaniom określającym parametry wymagane przez normy europejskie (tu norma). Są to między innymi:

  • Wodoszczelność: klasa 2
  • Odporność na obciążenie wiatrem: klasa 4
  • Przepuszczalność powietrza: klasa 4

Bramy jednoskrzydłowe dostępne są w wymiarach max 6000x4000 [mm].

Uwaga! Szerokości bram dostępne są wyłącznie co 250 [mm], natomiast wysokości występują co 10 [mm].

wisniowski bramy

Używamy cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Polityka Prywatności

Info