Drzwi PCV i Aluminiowe


Dlatego w ofercie naszej firmy znajdują się drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, które dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów, będą Państwu służ ...

Drzwi PCV i aluminiowe

Drzwi są wizytówką Państwa domu, a oprócz tego zapewniają bezpieczeństwo oraz chronią przed hałasem i warunkami pogodowymi


Drzwi PCV i aluminiowe

Decyzja o zakupie i montażu drzwi zewnętrznych czy wewnętrznych to zazwyczaj wybór na lata. Dlatego też oferujemy Państwu wyłącznie najlepsze modele drzwi do Waszego domu. Jesteśmy przekonani, że tak jak nas zachwycą Państwa innowacyjne konstrukcje wykonane z PCV i aluminium o doskonałych parametrach technicznych, termoizolacyjnych i akustycznych. Drzwi dostępne w naszym asortymencie są również wyjątkowo piękne. Mamy eleganckie modele utrzymane w klasycznym stylu, ale również z interesującymi elementami dekoracyjnymi, które dopiero zdobywają rynek, a dzięki którym Państwa dom lub mieszkanie zyska niepowtarzalny, nowoczesny wygląd. Możliwość montażu przeszkleń i naświetleń dodatkowo zwiększa możliwości aranżacyjne.

Elementy konstrukcyjne, które ułatwiają montaż drzwi zewnętrznych

Do asortymentu KAMA System należą drzwi wykonane z płyt PCV wypełnionych pianką o wzmocnionej konstrukcji, które zapewniają bezpieczeństwo oraz trwałość na wiele lat użytkowania. W kwestiach technicznych i estetycznych dotyczących drzwi zewnętrznych oraz bram garażowych http://oknakamiennagora.pl/bramy_garazowe/wisniowski.html stawiamy na jakość i uniwersalność, do naszych drzwi wejściowych można montować bowiem wszystkie dostępne w sprzedaży klamki, zamki i okucia. Profile drzwiowe drzwi zewnętrznych są wyposażone w szereg elementów, które ułatwiają ich bezproblemowy montaż oraz eksploatację. Elementami tymi są:

  • zaspawane łączniki
  • wzmocnione skrzydła
  • uszczelki oporowe
  • izolowane progi
  • grube przekroje profili
  • zabezpieczenia antywłamaniowe.

Wymienione elementy konstrukcyjne wpływają na niezawodną funkcjonalność, odporność na obciążenia statyczne, najwyższą stabilność i wytrzymałość. Ponadto chronią przed deszczem i chłodem oraz praktycznie uniemożliwiają włamanie.

Dlatego w ofercie naszej firmy znajdują się drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, które dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów, będą Państwu służyć przez wiele lat. Wśród proponowanych modeli można znaleźć drzwi z różnymi ozdobnymi panelami, które wykonane są z płyt PVC wypełnionych pianką i wzmocnionych elementami konstrukcyjnymi zapewniającymi odpowiednie bezpieczeństwo oraz izolacje akustyczną i termiczną całości konstrukcji.

Zapewniamy też system profili drzwiowych firmy Aluplast dla wszystkich, którzy nie chcą iść na kompromis pod względem estetycznym, ani pod względem technicznym. Oferowane drzwi zewnętrzne dostępne są w wersji z przeszkleniem. Dodatkowo istnieje możliwość uzupełnienia drzwi o naświetla boczne i górne.

Do profilu drzwi wejściowych można montować wszystkie powszechnie dostępne w sprzedaży okucia i elementy zamykające. Profil drzwiowy standardowo dostępny jest w dziesięciu kolorach i sześciu okleinach drewnopodobnych.