Okna PCV


Oferowane przez nas okna i drzwi PCV są wykonywane pod indywidualne zamówienie klienta w kilku systemach. Są to jedne z najbardziej zaawansowanych techn ...

Okna PCV

Najlepsze produkty - nowoczesne technologie


Unikalne cechymateriału PCV oferują najlepszą jakość, bardzo wysoką funkcjonalność oraz świetną izolacyjność cieplną oraz akustyczną jak również szereg innych opcji umożliwiającychindywidualne kształtowanie wyglądu okna.

Profile nie zawierają substancji toksycznych takich jak ołów, są produkowane z wysoko udarowego, nie spienionego PCV co pozwala na zachowanie idealnego białego koloru na długie lata eksploatacji.

Wszystkie nasze okna wyposażone są w najwyższej jakości okucia firm MACO i SIEGENIA, szyby zespolone typu: thermofloat, pakiety dwu, trzy a nawet cztero szybowe, antywłamaniowe, ornamentowe, refleksyjne, ze szprosami i ciepłą ramką wg indywidualnych życzeń klientów.

Nasze okna charakteryzuje:

  • Wysoka jakość wykonania
  • Idealna ochrona akustyczna
  • Idealna ochrona termiczna
  • Bezpieczeństwo
  • Łatwość w konserwacji

Okna Ekologiczne

Bądź przyjacielem Naszej Ziemi

Oferujemy Państwu nowoczesne okna w których plastik użyty do produkcji profili pozbawiony jest kadmu i ołowiu, który w starych profilach był używany do stabilizacji koloru. Zastąpiliśmy go zupełnie nieszkodliwymi związkami wapna i cynku.

Nasze okna nie wydzielają żadnych szkodliwych substancji i dlatego nadają się do stosowania w budynkach mieszkalnych, obiektach służby zdrowia, oświaty, w pomieszczeniach dla alergików i astmatyków.Okna jakie produkujemy są przyjemne dla naszego organizmu oraz środowiska naturalnego i podlegają 100% owej utylizacji.

Okna Passiv-line ULTRA

Dzięki innowacyjnemu podejściu w oknie Passiv-line ULTRA uzyskano rewolucyjny współczynnik przewodnictwa okna referencyjnego Uw=0,5 (W/m2K)W tym systemie zastosowano rozwiązanie techniczne polegające na wklejeniu szyb o współczynniku Ug=0,3 (W/m2K) . Natomiast w profilach zamiast wzmocnień zastosowano termoplastyczne wkładki wzmocnione włóknem szklanym z tworzywa o nazwie Ultradur High Speed firmy BASF oraz wypełnienie komór pianą poliuretanową.Jest to doskonałe rozwiązanie do domów energooszczędnych i pasywnych.

Korzyści zastosowania tego produktu:

  • Energooszczędność- czyli znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania
  • zdecydowanie lepsza termoizolacja
  • lepsza izolacyjność akustyczna dzięki w klejonej szybie i potrójnemu zestawowi uszczelek

Okno Passiv-line PLUS

Charakteryzuje się wysoką izolacyjnością cieplną w dobrej cenie. Przy zastosowaniu szyby z argonem Ug=0,5 W/m2K, okno o wymiarach referencyjnych uzyskuje współczynnik przenikania ciepła Uw=0,7 W/m2K.Innowacyjność tego produktu polega na zastosowaniu piany poliuretanowej, kształtek styropianowych w komorach profili.Niekonwencjonalność ukazuje nam również zastosowanie wkładki izolującej wkład szybowy wykonanej z taśmy PES.Jest to doskonałe rozwiązanie do domów energooszczędnych i pasywnych.

Korzyści zastosowania tego produktu:

  • Energooszczędność- czyli znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania zdecydowanie lepsza termoizolacja
  • lepsza izolacyjność akustyczna dzięki potrójnemu zestawowi uszczelek

Okna PCV Ideal 8000

Okna te są stworzone na bazie systemu Ideal 8000 w którym położono duży nacisk na redukcję parametrów cieplnych. Możliwe było to dzięki zwiększeniu w tym systemie głębokości zabudowy profili do 85mm, sześciokomorowej budowie kształtowników orazsystemowi trzech uszczelek. Okna wyposażone są w standardzie w pakiet trzy szybowy o szerokości 48mm. Zastosowany potrójny zestaw uszczelek poza polepszeniem termiki okien wpływa również na poprawę ich izolacyjności akustycznej. Dzięki wydzieleniuprzez trzecią uszczelkę tzw. suchej komory w której pracują okucia, zwiększa się natomiast żywotność i trwałość mechanizmów okuciowych. Okna Ideal 8000 w kolorze białym wyposażone są w szarą uszczelkę, a w oknach okleinowanych w uszczelkę czarną.

Produkt ten zapewnia użytkownikom trwałość, funkcjonalność oraz bardzo wysokie parametry techniczne i termoizolacyjne. Charakteryzuje się wizualną klasyką popularną wśród klientów. Pięciokomorowy profil o głębokości zabudowy 73mm wraz z dwiema uszczelkami zapobiegają powstawaniu mostków cieplnych, a tym samym wpływają na wyraźną redukcję kosztów energii. Dodatkowo duże komory wewnętrzne i kształtowniki stalowe ze stali ocynkowanej zapewniają doskonałą stabilność iniezawodne działanie. Bruegmann Classic sprosta wysokim wymaganiom każdego użytkownika okien.Zastosowania wysokiej jakości PVC powoduje łatwość konserwacji, utrzymania czystości oraz długą i niezmienną żywotność okna.

Okna PCV Aluplast 4000 Classic Basic i 4000 Rondo

Aluplast AS 4000 Classic to produkt , który dowodzi że to co klasyczne może być modne, nowoczesne i praktyczne. Dodatkowym atutem jest dobry stosunek ceny do użyteczności okien, bezproblemowa eksploatacja i dobry wygląd przez wiele lat.Okno jest stworzone na bazie profilu Ideal 4000 (Aluplast) o szerokości 70 mm. Pięciokomorowa budowa zapewnia wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną.

Corona CT 70 Cava NOWOCZEŚNIE.

Lekko podcięta geometria skrzydła umożliwia uzyskanie optycznego podziału skrzydła i ramy, która podkreśla atrakcyjność i lekkość konstrukcji okna. Mało widoczne uszczelki oraz głęboko osadzona krawędź szyby sprawiają,że profile okienne są odbierane jako jeszcze węższe.

System z tworzywa sztucznego Corona CT 70 Cava z uszczelką przylgową wykonano w technologii 5-cio komorowej. System ten odznacza się przede wszystkim doskonałymi własnościami ciepłochronnymi przy stosunkowo wąskiej zewnętrznej szerokości profiluoraz trzema niepowtarzalnymi wariantami skrzydła okiennego. Włączenie tego systemu do koncepcji kolorystycznej Corona daje możliwość wyboru ponad 20 oklein jedno- lub dwustronnych, od reprodukcji różnych gatunków drewna po kolorystykę uniwersalną.

Nowoczesne okna – Jelenia Góra, Wałbrzych, Kamienna Góra

Potrzebujesz nowoczesnych i trwałych okien? Skontaktuj się z nami, a z chęcią pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu. Zapraszamy również do naszego salonu w Kamiennej Górze – lokalizacja salonu zapewnia doskonały dojazd z Wałbrzycha, Jeleniej Góry i okolic!